rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Forumo sistema

Go down 
AutoriusPranešimas
Unknown
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 1872
Join date : 2010-10-31
Age : 24
Miestas : Klaipėda

RašytiTemos pavadinimas: Forumo sistema   Antr. 06 21, 2016 1:56 pm

Kauliukų sistema:

Šiame forume yra naudojami dviejų tipų kauliukai:

 • Gynybos kauliukas (Defense dice)


  Gynybos kauliukas reikšmės yra nuo 0 iki 3.


 • Atakos kauliukas (Hit dice)


  Atakos kauliuko reikšmės yra nuo 1-6 Ir Crit. - kurį išridenus priešininko gynyba nesiskaito, o puolėjas padaro max (6 reikšmės) žalą.


Abu šiuos kauliukus reikia ridenti kovojant prieš priešininkus (NPC arba kitus žaidėjus).


Kovos sistema: • Pirmasis žaidėjas [Player 1] pradedantis kova ir atakuojant ridena Hit dice. Ir taip pat iškart po to ridena Defence kauliuką, kuris yra skirtas Jūsų priešininkui [Player 2] sužinoti ar jis apsigins.
  Unknown carried out 1 launched of one Hit Dice (Image not informed.) :
  Unknown carried out 1 launched of one Defence dice (Image not informed.) :


 • Sekantis žaidėjas [Player 2], kuris yra puolamas, pagal išriedėjusias kauliuko reikšmes aprašo ar apsigina ar ne, o tada  turi ridenti Hit dice norėdamas pulti. O iškart po to ridena Defence kauliuką, kuris yra skirtas Jūsų priešininkui [Player 1] sužinoti ar jis apsigins.
  Unknown carried out 1 launched of one Hit Dice (Image not informed.) :
  Unknown carried out 1 launched of one Defence dice (Image not informed.) :
 • Pirmasis žaidėjas [ Player 1] turi pagal išridentas reikšmes turi aprašyti ar apsigynė ar ne. O tada [ Player 1]   ridena  Hit dice norėdamas pulti, o tada ridena Defence kauliuką savo priešininkui [ Player 2]

Unknown carried out 1 launched of one Hit Dice (Image not informed.) :
Unknown carried out 1 launched of one Defence dice (Image not informed.) :


Taip kova ir tęsiasi kol vienas iš žaidėjų pasiduoda arba yra nužudomas.


Žetonai:

Žetonai - tai svarbiausias Jūsų daiktas, be žetonų negalite dalyvauti kovose, taip pat su jais mokama už viską. Kuo geresnius žetonus turite, tuo geresnius daiktus galite įsigyti, atsiskaityti už tam tikras paslaugas, taip pat gauti tam tikras privilegijas kovodami arenose.  Perkant ar įsigyjant daiktus gali paprašyti, bet kurio žetono, nes visi žetonai turi vertę.

Unknown carried out 1 launched of one Žetonų dice (Image not informed.) :

Kovojant arenose turite užstatyti žetonus:


 • Prieš pradedant kovą prieš atsitiktinį žaidėją (NPC) užstatomas bet koks žetonas. Jeigu laimite kovą prieš atsitiktinį žaidėją (NPC) tada po kovos laimėjęs žaidėjas ridena "Žetonų" kauliuką. Išridentas žetonas atitenka laimėtojui, kaip ir yra atgaunamas užstatytas žetonas.


 • Jai kova vyksta tarp žaidėjų, tada žaidėjai atėję į areną užstato bet kurį savo žetoną (išskyrus Empty). Kovos laimėtojas gauna priešininko užstatytą žetoną ir atgauna savo žetoną.


Pralošęs asmuo tiek prieš NPC tiek prieš kitą žaidėja netenka tik vieno  - užstatyto žetono.


Bet kada žetonus galite atiduoti, palikti, keistis tai priklauso tik nuo Jūsų.


Žetonų reikšmės:

Spoiler:
 

Penalty dice - bausmės kauliukas.  Pralaimėjus kovas, keliaujate į laboratoriją, kurioje ridenate Penalty dice.

Unknown carried out 1 launched of one Penalty dice (Image not informed.) :

Rangai:Tik pradėjus žaisti jūs esate naujokas ir galite kelti savo rangą dalyvaujant arenos kovose. Kuo aukštesnis rangas tuo labiau Jūs stiprėjate (kyla gyvybė), patobulinate savo sugebėjimus (gaunate statistikos taškus), geresnius daiktus galite įsigyti, kyla Jūsų reputacija kalėjime tarp kalinių ir sargybinių, garsėja Jūsų vardas. Norint pasikelti rangą reikia susikauti su kuo daugiau žmonių.


Veikėjo statistika:Gyvybė - Čia yra veikėjo gyvybė, kuria jis gali prarasti kovodamas. Ją atsistatyti galima medicinos punkte arba kitais vaistais.

Nužudymai - čia yra žymima, kiek veikėjas yra nužudęs priešininkų. Nužudymų skaičius priklauso nuo jūsų rango. Nužudžius tam tikrą skaičių priešininkų, Jūsų rangas kyla. (žiūrėti prie rangų aprašymo)
Statistika: Čia yra surašomi Jūsų turimi statistiniai duomenys, kuriuos Jūs galite tobulinti.
Gyvybė - tai jūsų gyvybingumas, keliantis šį sugebėjimą, padidės Jūsų turimų gyvybių skaičius, todėl galėsite ilgiau kovoti kovose. (+HP)
Jėga - jėga yra Jūsų stiprumas, galingumas. Tobulinant šį sugebėjimą, Jūs galėsite savo priešininkui stipriau įtrenkti, daryti daugiau žalos(+DMG)
Ištvermė - tai Jūsų fizinis pasirengimas, atremiant priešininkų atakas. Tobulinant šį sugebėjimą, padidės Jūsų stiprybė, galimybė apsiginti ar ištverti sužalojimus. (+DEF)
Greitis - tai yra jūsų greitis kovose, kaip greitai Jūs sugebėsite reaguoti į situacijas apsiginant ar atakuojant. Tobulinant šį sugebėjimą, padidės Jūsų galimų atakų ar gynybos skaičius (kauliukų skaičius +DICEROLL) Papildomas kauliukas pridedamas prie Hit arba Defence dice. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo.
Taškai - čia bus žymimi Jūsų turimi taškai. Čia matysite, kiek taškų turite ir kiek dar reikia surinkti norint pasitobulinti savo sugebėjimą. Prisidėjus reikalingą taškų skaičių Jūs gausite atributą, o reikalingas surinkti taškų skaičius pasikeis. (PVZ.: Norint gauti +1DMG Jums reikia užsidėti 2 taškus. Dabar Jūs turite 0/2. Užsidėjus šiuos 2 taškus, Jūs gausite +1DMG, kuris bus parašytas į atributų skiltį, o reikalingas taškų kiekis pasikeis iš 2 į 4. Ir vėl taškų skiltyje prie Jėgos matysite  0/4, o nebe 0/2)

Pradedant žaidimą Jūs gausite 3 taškus, o po kiekvienos laimėtos kovos gausite 1 tašką, taip pat ir pasikėlus rangą gausite 2 taškus.
Gavus taškus norint panaudoti, turite parašyti Unknown į PM, kokiem sugebėjimam žadate panaudoti taškus. Gautus taškus privaloma panaudoti iš karto!
Veikėjo statistikos lentelę koreguoja tik Unknown!Atributika - čia bus žymima, kokius savo sugebėjimus ir kiek esate patobuline, kad galėtumėte sekti savo veikėjo turimus sugebėjimus.(PVZ.: Išnaudojote 2 taškus patobulinti   Jėgai ir gauti  +1DMG. Tada tai išnaudosite taškus prie  Jėgos atributikos atsiras  + 1DMG)


Saugykla/Inventorius: Čia yra surašyti Jūsų turimi daiktai kovoms, kurie yra jūsų saugyklose. Taip pat čia yra rašomi visi papildomi daiktai, kuriuos Jūs dar turite su savimi:
Inventorius- tai daiktai, kuriuos Jūs turite su savimi. Šie daiktai žymimi tik veikėjo statistikoje.:
Žetonai: Čia bus surašyti Jūsų turimi žetonai, jų pavadinimai ir skaičius.
Saugykla - tai daiktai, kuriuos Jūs turite kalėjimo saugykloje ir galite pasiimti tik prieš kovą iš arenose esančių persirengimo kambarių. Šie daiktai žymimi veikėjo statistikoje ir veikėjo anketoje:
Ginklai: Čia bus parašytas jūsų ginklo pavadinimas ir jo patobulinimai.
Drabužiai: čia bus rašomi jūsų drabužiai, bei jų pagalba jums kovų metu.


Sistemą visada gali  papildyti Unknown.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://wonderland.realbb.net
 
Forumo sistema
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Wonderland :: Info :: Info-
Pereiti į: